14095.
285. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Világlexikon. Könyv mindenről mindenkinek. Budapest, 1927, Enciklopédia R.-T. Kiadása. Kiadói félbőr kötésben, kissé megviselt állapotban, sérült és kopottas gerinccel, valamint kopottas borítóval.