Juwelen Zahl der Lose: 121
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1468458
19025
285
Jewellery
Ezüst(Ag) "IVN" kitűző, jelzett, 5,5 cm, bruttó: 2,2 g
1463802
19026
285
Jewellery
Ezüst(Ag) karlánc, jelzett, h: 18 cm, nettó: 1,9 g 1437635
19027
285
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag.), karlánc, jelzett, h:18 cm, nettó: 7,1 g 1429706
19028
285
Jewellery
Ezüst(Ag) névjegykártyatartó, jelzett, 8,5x7,5x1 cm, nettó: 85,7 g 1468600
19029
285
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört meander mintás gyűrű, jelzett, méret: 51, nettó: 3,7 g 1489921
19030
285
Jewellery
Ezüst(Ag) "Hamburg" kiskanál, jelzett, h: 11,5 cm, bruttó: 10,2 g 1489508
19031
285
Jewellery
Ezüst(Ag) kereszt függő szintetikus kövekkel, jelzett, 1,8x3 cm, bruttó: 1,9 g 1489725
19032
285
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) lapos pancer nyaklánc, jelzett, h: 55 cm, nettó: 18,1 g 1489844
19033
285
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) lófüggős mellénydísz, jelzett, h: 13 cm, nettó: 10,5 g 1489826
19034
285
Jewellery
Ezüst(Ag) masnis kitűző, jelzett, h: 3,8 cm, nettó: 2,6 g 1489810
19035
285
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) figaro nyaklánc, jelzett, h:59 cm, nettó: 13,1 g 1489781
19036
285
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) királylánc karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 11,4 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF