Bücher: Andere

Zahl der Lose: 398

15785.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
15786.

Rufpreis:
5 000 HUF
15787.

Rufpreis:
6 000 HUF
15788.

Rufpreis:
8 000 HUF
Kozma Andor: Magyar rhapsodiák. Bp., 1920, Révai Kiadás. Benne Fekete István tulajdonosi bejegyzésével! Újrakötött félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
15789.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Magyar Regényírók Képes Kiadása, 55 kötet a sorozatból Bp., 1900-1911, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, néhány kötet kissé kopott, de összességében nem rossz állapotú sorozat
15790.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Jókai Mór Művei 1-50. 48 kötet a sorozatból! Budapest, 1909-1911, Franklin-Társulat. Aranyozott kiadói egészvászonkötés, Kiadói aranyozott, szecessziós vászonkötésben. Néhány kötetet leszámítva, összességében jó állapotú sorozat
15791.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Nyirő József 8 db munkája: Kopjafák; Jézusfaragó ember; Az én népem; Madéfalvi veszedelem; Halhatatlan élet; Uz Bence; Havasok könyve; A sibói bölény. Halinakötésben, példányonként változó, nagyrészt szép állapotban.
15792.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Modern magyar-héber szótár. Szerk.: Ishbéthy (Mannheim) Moshe. Haifa, 1972, Gondos Sándor. Műbőr kötésben, jó állapotban.
15793.

Rufpreis:
3 000 HUF
15794.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Pásztor Árpád: Vengerkák. Bp., 1916, Dick Manó Kiadása, 256 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, viseltes borítóval, javított gerinccel, laza, sérült kötéssel, kijáró lapokkal. (116-125 p.)
15795.

Rufpreis:
800 HUF
Pásztor Árpád: Princesz. Történet egy babagyárból. Vértes Marcel rajzaival. Bp., 1919, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval.
15796.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF