Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 152

15000.

Rufpreis:
8 000 HUF
Alexander F. Heksch: Illustrirter Führer durch Ungarn und seine Nebenländer. (Siebenbürgen, Croatien, Slavonien, und Fiume.) Hartlebens Illustrirte Führer Nr. 6. Bécs-Pest-Lipcse, 1882, Hartlebens Verlag, XXXII +272 p. + 8 kétlapos illusztráció+ 3 térkép (2 kihajtható és 1 kétlapos). Kiadói kopottas aranyozott vörös egészvászon kötés, kissé laza fűzéssel, az egyik térkép a hajtások mentén szakadt, német nyelven, térkép melléklet nélkül./ Linen-binding, with worn cover, with a little bit damaged-binding, without one map, in German language.
15001.

Alexander F. Heksch: Illustrirter Führer durch Ungarn und seine Nebenländer. (Siebenbürgen, Croatien, Slavonien, und Fiume.) Hartleben's Illustrirte Führer Nr. 6. Bécs-Pest-Lipcse, 1882, Hartleben's Verlag, XXXII +272 p. + 8 kétlapos illusztráció+ 3 térkép (2 kihajtható és 1 kétlapos). Kiadói kopottas aranyozott vörös egészvászon kötés, kissé laza fűzéssel, az egyik térkép a hajtások mentén szakadt, német nyelven, térkép melléklet nélkül./ Linen-binding, with worn cover, with a little bit damaged-binding, without one map, in German language.

Rufpreis:
6 000 HUF
15002.

Rufpreis:
3 000 HUF
15003.

Rufpreis:
1 000 HUF
Karl Baedeker: Paris und Umgebung. Handbuch für Reisende. Lipcse, 1923, Karl Baedeker, 428+60 p. 19. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, számos kihajtható térképpel és alaprajzzal. Párizs útikönyv német nyelven. Jó állapotban. / Paris tourist guide in German language, in good condition.
15004.

Rufpreis:
2 000 HUF
Lakatos Ottó: Arad története II. kötet. Arad, 1881, Szerzői kiadás. Gyulai István-ny., 274+3 p.+1 térképmelléklet Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, sérült gerinccel, néhol ceruzás aláhúzásokkal, a térképmelléklet szakadt.
15005.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
La Hongrie. DHier et daujourdhui. Bibliothéque Hongroise. Paris, 1932, Les Oeuvres Représentatives. Kiadói illusztrált papírkötésben, fekete-fehér illusztrációkkal, francia nyelven./ Paperbinding, in French language.
15006.

La Hongrie. D'Hier et d'aujourd'hui. Bibliothéque Hongroise. Paris, 1932, Les Oeuvres Représentatives. Kiadói illusztrált papírkötésben, fekete-fehér illusztrációkkal, francia nyelven./ Paperbinding, in French language.

Rufpreis:
2 000 HUF
Dr. Szelnár Aladár(szerk.): Magyarország túrakönyve. Bp., 1928, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
15007.

Rufpreis:
5 000 HUF
Dedek Crescens Lajos: Kolostorból kolostorba. Úti rajzok. Festett egészvászon kötés, színezett lapszélek, gerincnél szakadt, címlap szakadt, illusztrált, kopottas állapotban.
15008.

Rufpreis:
4 000 HUF
15009.

Rufpreis:
2 000 HUF
15010.

Rufpreis:
1 000 HUF
Gsell Fels Venedig, ein städtebild. Bruckmanns illustrirte Reiseführer. München, 1903, A. Bruckmanns Verlag. Hatodik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, szakadozott borítóval, fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel illusztrálva, német nyelven./ Paperbinding, in poor condition, with a damaged cover, in German language.
15011.

Gsell Fels Venedig, ein städtebild. Bruckmann's illustrirte Reiseführer. München, 1903, A. Bruckmann's Verlag. Hatodik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, szakadozott borítóval, fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel illusztrálva, német nyelven./ Paperbinding, in poor condition, with a damaged cover, in German language.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF