Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 57

Dr. Zádor Tibor: Az 50 éves DVTK. Diósgyőrvasgyár sportéletének története. Miskolc, 1962, Borsod megyei Nyomdaipari Vállalat. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadták 4000 példányban.
15152.

Rufpreis:
3 000 HUF
15153.

Rufpreis:
2 000 HUF
Dr. Baktay Ervin: A diadalmas jóga. Rádzsa jóga. A megismerés és önuralom tana. Bp., 1942, Pantheon Kiadás. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, és gerinccel, kissé laza fűzéssel, de egyébként jó állapotban.
15154.

Rufpreis:
3 000 HUF
Selva Rajza Yesudian: Jóga-sport dióhéjban. Fordította Dr. Balogh Barna. Bp., 1943, Stádium Sajtóvállalat Rt., 32 p. Tűzött papírkötés, viseltes állapotban, a borítója hiányzik, az első és az utolsó lap kissé szakadozott.
15155.

Rufpreis:
800 HUF
Franz Nieberl: Das Gehen auf Eis und Schnee. München, 1923. Rother. Egészvászon kötésben / In full linen binding
15156.

Rufpreis:
200 HUF
0,54
0,59
Nieberl, Franz: Das Klettern im Fels. München. 1922. Rother.
15157.

Rufpreis:
200 HUF
0,54
0,59
15158.

Rufpreis:
200 HUF
0,54
0,59
15159.

Rufpreis:
200 HUF
0,54
0,59
Frantisek Kele: Everest. Praha, 1986, Olympia, Sport. Cseh nyelven, kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval. + Ivan Fiala: Makalu 1976. 1978, CSTK-Pressfoto. Kiadói papír védőborítóban, fényképes album 5 hiányzó fotóval.
15160.

Rufpreis:
800 HUF
15161.

Rufpreis:
1 800 HUF
Sport témájú könyvek, 2 db:  Mészáros József: A Fradi New Yorkban. Budapest, 1965, Sport. Kiadói papírkötés, foltos. Borbély Pál: Labdarúgó VB. Budapest, 1966, Sport. Kiadói papírkötés. A kötése laza, sérült, a lapszélek foltosak.
15162.

Rufpreis:
1 000 HUF
15163.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF