1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
1959 Magyar Államvasutak Miskolci Igazgatóság Közlekedési határozmányok I. rész. Miskolc, Borsodmegyei Nyomdaipari Vállalat. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.