15361.
288. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
Bálint Jenő: Benedek Péter földműves-festőművész. [Bp.], [1928], Faluszövetség. Kicsit kopott vászonkötésben, címlapja hiányzik, egyébként jó állapotban.