15444.
288. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Fenyő Iván: Dürer. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas borítóban.