15422.
288. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
Szentkirályi Zoltán, Détshy Mihály: Az építészet rövid története. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés. Jó állapotban.