15459.
289. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. 5. évf. Bp., 1906, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Kissé kopott vászonkötésben.