10303. 290. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
20 000 HUF 54,05 EUR, 58,82 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Tengerpart csónakokkal. olaj, vászon, keretben, 65×85 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván