10307. 290. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 200 HUF 3,24 EUR, 3,53 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Utca részlet. Rézkarc, papír, jelzett, 12×16 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván