Porzellan Zahl der Lose: 43
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1527804
11082
290
Metzler & Ortloff inas fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm 1460499
11083
290
1466138
11084
290
60000
Karácsonyi tájak. Tirschenreuth bajor porcelán tányér sorozat. Gyűjtői, limitált széria. 9 db különféle, matricásak, jelzettek, eredeti csomagolásukban, különböző méretben /
Christmas landscapes Bavarian Tirschenreuth limited number chinaware plate series. In original boxes.
1533606
11085
290
Luminarc hat személyes porcelán teáskészlet, csésze+alj, matricás, saját csomagolásában, d: 8 ill. 14 cm
1186763
11086
290
4 db Rosenthal porcelán tálka, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 8 cm
1533533
11087
290
Capodimonte koldus asszony figura, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 18 cm / Capodimonte beggar figure, hand painted, signed, with minor faults
940355
11088
290
1518749
11089
290
1827 Royal Vienna (Alt Wien) dísz tányér, kézzel festett, jelzett, kopott, d:22 cm / Royal Vienna (Alt Wien) plate, hand-painted, worn gilding 1501255
11090
290
Alka Kunst lovas tálka, matricás, jelzett, hibátlan, 24×15 cm 1528772
11091
290
Korona mokkás készlet, matricás, jelzett, saját dobozában.
1511182
11092
290
Kislány virágcsokorral, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, m:14 cm
1529729
11093
290
7 db porcelán kulacs, jelzettek, többek közt Hollóházi és Alföldi porcelán, az egyik sérült, m: 12 cm és 25,5 cm közötti méretben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF