Bücher: Andere

Zahl der Lose: 380

Hatszáz magyar nemzeti dal szavalmányok és dalok gyűjteménye. Bp., é.n., Méhner Vilmos. Negyedik, javított és bővített kiadás. Kiadói kissé kopottas aranyozott, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, 1889-ből származó ajándékozási sorokkal, ex-libris-szel.
15664.

Rufpreis:
5 000 HUF
15
B. Eötvös József: A Karthausi I-II. (Egybe kötve). Budapest, 1894, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, aranyozott lapszélekkel. A címoldal pótolt.
15665.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18
15666.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
15667.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
15668.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
15669.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Karinthy Frigyes: Drámák ecetben és olaj. Békéscsaba,[1926], Tevan. Átkötött egészvászon-kötés, ex-libris-szel. Első kiadás.
15670.

Rufpreis:
4 000 HUF
Komáromi János: Az idegen leány. Bp., 1926. Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
15671.

Rufpreis:
1 000 HUF
15672.

Rufpreis:
2 400 HUF
Wass Albert: A titokzatos őzbak. Bp., 1941, Erdélyi Szépmíces Céh, 185 p. Átkötött kissé kopottas kartonált papírkötésben, ex libris-szel, az elülső szennylapon tulajdonosi bejegyzéssel. Első kiadás. (Az Erdélyi Szépmives Céh 140. kiadványa, XII. sorozatának 13-14. számú könyve.)
15673.

Rufpreis:
5 000 HUF
Mikes Kelemen: Mulatságos napok. Kiadta az eredeti kéziratból, és életrajzi bevezetéssel ellátta Abafi Lajos. Bp., é.n., Aigner Lajos, VIII+341+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval. Tőry Emil (1863-1928) építész névbélyegzőjével.
15674.

Rufpreis:
3 000 HUF
15675.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF