Bücher: Andere

Zahl der Lose: 380

Ady Endre: Az utolsó hajók. Bp., é.n., Athenaeum, 158 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, kijáró elülső egészvászon szennylappal, ex libris-szel.
15676.

Rufpreis:
1 000 HUF
15677.

Rufpreis:
2 000 HUF
Gulácsy Irén: Tegnap és régmult. Elbeszélések, rajzok. Bp., [1939], Singer és Wolfner. Korabeli kartonált papírkötés. Jó állapotban. Első kiadás. A szerző által dedikált.
15678.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
15679.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
15680.

Rufpreis:
5 000 HUF
15681.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Madách Imre: Az ember tragédiája. A pesti napló olvasóinak. Bp., 1897, Athenaeum. A költő arcképével, egy kézirat-hasonmással és Zichy Mihály öt fénynyomatú képével. Átkötött kissé kopottas egészvászon-kötésben, ex libris-szel.
15682.

Rufpreis:
2 000 HUF
15683.

Rufpreis:
1 200 HUF
A 25 éves mozi. Szerk.: Dr. Lányi Victor, Radó István, Held Albert. Budapest, 1920. Bíró Miklós Nyomdai Műintézete. Számozott (43/1050), Dr. Lányi Victor által aláírt példány. 225 rajzzal. Kiadói kopottas, kissé sérült félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
15684.

Rufpreis:
2 000 HUF
A Magyar Szemle Kincsestárának 3 kötete: Bartucz Lajos: Mikép fedezte fel az ember önmagát? Bp., 1929. Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon kötésben. Csapodi Csaba: A magyar barokk. Bp., 1942. Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötésben. Pukánszky Béla: A német irodalom kis tükre. Bp., 1930. Magyar Szemle Társaság. Kissé szakadt kiadói papírkötésben, intézményi bélyegzővel.
15685.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vörösmarty Mihály: Csongor és Tünde. Budapest, 1930, Könyvbarátok Szövetsége, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Megjelent Vörösmarty születésének 100 esztendős évfordulója alkalmából. Átkötött kissé kopottas kartonált papírkötés, kissé vettemedett elülső borítóval, 6-11. oldalak között kijáró lapokkal. Az öt, lapszámozáson belüli, egészoldalas rajzokat Kádár Lívia készítette. Bibliofil, keretdíszes lapokkal, külön erre a célra készült vízjegyes papíron (Diósgyőri Papírgyár), ex libris-szel.
15686.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Balkányi Kálmán: Arcok, harcok, kudarcok. Hegedűs Loránt előszavával. Bp., 1934, Pesti Lloyd. Kiadói egészvászon-kötés, megviselt állapotban, foltos borítóval, sérült gerinccel, kissé sérült, laza fűzéssel. Számozott (1100/35.) példány. A szerző által dedikált.
15687.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF