2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Erdélyi József: Villám és virág. Versek. Budapest, é.n. (1941), Turul, 268 p. Kiadói félvászon kötés, picit kopott gerinccel, picit foltos borítóval. Első kiadás.