Vörösmarty Mihály Epikai Költeményei I-II+Lyrai Költeményei I-II. Bp., é.n., Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, az epikai költemények és a lyrai költemények I. kötetei kissé foltosak, a lyrai költemények II. kötetének a háta foltos, a lyrai költemények I. kötetéből az illusztráció kijár, aranyozott lapélekkel, ex libris-szel.
Insel Bücherei sorozat 5 kötete (Nr. 56., 95., 164., 559., 1027.): Ein kurzweilig lesen vom Till Ulenspiegel, Hans Holbein d. J. bildnisse, Chinesische Holzschnitte, Griechische Münze Siziliens, Meroitische Kleinkunst. Lipcse, Insel Verlag. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban, német nyelven. /
Five pieces of the series of Insel Bücherei. Paperbinding, in German lanaguae.
3 bábjátszással kapcsolatos könyv:
Belitska-Scholtz Hedvig: Vásári és művészi bábjátszás Magyarországon 1945-ig. Tihany, 1974, Veszprém Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés.
A. Fedotov: A bábu anatómiája. Bp., én., Népszava. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
Bod László (szerk.): A bábjáték könyve. Bp., 1949, MNDSZ Országos Központja. Kiadói papírkötés, a könyvtest félig elvált a borítótól.
Jo van Ammers-Küller: Madame X. Napoleon korának nagy kalandornője. Fordította Sándor Imre. Bp., é.n., Béta. Kiadói kissé sérült gerincű félvászon-kötés, de egyébként jó állapotban.