Tóth Árpád Összes Versfordításai. Sajtó alá rendezte és bevezette: Szabó Lőrinc. Bp., 1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel, ex libris-szel. Jó állapotban.
Hevesi Ferenc: Egy élet útja.Reverend Doubleweight változásai. Aláírt példány!
Bp.,1939, Viktória Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kopottas, kissé sérült gerinccel, kissé sérült kötéssel. A szerző által aláírt példány.
Székely József: Magyar Játékszín. A Nemzeti Színház félszázados ünnepélye alkalmából. Budapest, 1887, Légrády Testvérek, 194 p. Kiadói papírkötés. A borítója megviselt állapotban.
Tóth Béla: Mendemondák. A világtörténet furcaságai. Második, javított és bővített kiadás. Válogatás. Bp.,1984, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Erős Zoltán: Magyar irodalmi helynevek A-tól Z-ig. Bp., 1985, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált példány.