Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 102

Dr. J. G. Th. Graesse, F. Jaennicke: Guide de lamateur de Porcelaines et de Faiences (y compris grés et terres-cuites.) Berlin, 1909, Richard Carl Schmidt & Co. Tizenkettedik kiadás. Kiadói kissé kopottas festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, ex-libris-szel, francia-nyelven/ Linen-binding, in French language.
15290.

Dr. J. G. Th. Graesse, F. Jaennicke: Guide de l'amateur de Porcelaines et de Faiences (y compris grés et terres-cuites.) Berlin, 1909, Richard Carl Schmidt & Co. Tizenkettedik kiadás. Kiadói kissé kopottas festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, ex-libris-szel, francia-nyelven/ Linen-binding, in French language.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
Malonyay Dezső: Szinyei Merse Pál. Művészeti Könyvtár. Bp., 1910, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Könyvkereskedése. Átkötött karonált papírkötésben, lappal, ex libris-szel.
15291.

Rufpreis:
4 000 HUF
Ligeti Pál: Új Pantheon felé. A kulturák élete a művézet tükrében. Bp., [1926], Athenaeum. Átkötött kartonált papírkötés, ex libris-szel.
15292.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
15293.

Rufpreis:
2 000 HUF
Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér illusztrációkkal.
15294.

Rufpreis:
1 200 HUF
Palotay Gertrud: Erdély magyar népművészete. Officina Képeskönyvek. Bp., 1940, Officina. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült gerinccel, de belül jó állapotban, ex libri-szel, ajándékozási sorokkal.
15295.

Rufpreis:
1 200 HUF
15296.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Lőrinczy György: New York, New York. Bp., 1972, Magyar Helikon. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15297.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
1924 Ars Una, 1924. március, I. évf., 6. szám, Szerk.: Pogány Kálmán. Szakadozott papírborítóval, a kötése szétvált a 206/207. oldalnál.
15298.

Rufpreis:
1 000 HUF
1903 Magyar Iparművészet. 1903 julius, VI. évf. 4. sz.,Szerk.: Fittler Kamill, viseltes gerincű papírkötésben.
15299.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Enyedi Sándor: Színészek, színházak, városok. A határon túl magyar színházművészet kislexikona. Bp.-Kolozsvár, 2005, Balassi Kiadó-Polis Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Újszerű állapotban.
15300.

Rufpreis:
2 000 HUF
1949 Szabad Művészet III. teljes évfolyam, 1-12. szám, szakadozott papírborítókkal, az egyik szám elvált a borítójától.
15301.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF