15375.
290. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Jaxtheimer, Bodo W.: Knaurs Mal- und Zeichenbuch. Zürich, 1961, Th. Knaur. Vászonkötésben, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.