2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Joyau Károly: Aquinói Szent Tamás életrajza. Átnézte Paluscsák Pál, kiadja Kiss János. Bp., 1901, Athenaeum. XVIII+287 p. 2. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.