3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Leopold Ranke: A pápák története. Fordította Horváth Zoltán. Bp., é.n., Hungária. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, intézményi bélyegzővel, ex-libris-szel.