Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 30

15489.

Rufpreis:
5 000 HUF
Dr. Csaba Margit: Amit a serdülő leánynak tudnia kell. Márton Lajos illusztrációival. Dr. Tóth Tihamér előszavával. Bp., 1942, Szent István Társulat. Kiadói illusztrált papírkötésben, viseltes, foltos borítóval, hiányos, kissé sérült gerinccel.
15490.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vegyes lexikon tétel, 3 db:  Esztéteikai kislexikon. Szerk.: Szerdahelyi István, Zoltai Dénes. Bp., 1972, Kossuth. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. Filozófiai kislexikon. Szerk.: Szigeti Györgyné, Vári Györgyné, Volczer Árpád. Bp., 1973, Kossuth. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. David A. Statt: Pszichológiai kisenciklopédia. Bp., 1994, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
15491.

Rufpreis:
1 200 HUF
St. Tóth Kálmán: Kísérleti vezérkönyv a természettan elemi tanításához. Bp., 1908, Athenaeum. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15492.

Rufpreis:
1 200 HUF
15493.

Rufpreis:
1 400 HUF
15494.

Rufpreis:
1 200 HUF
15495.

Rufpreis:
5 000 HUF
15496.

Rufpreis:
1 800 HUF
15497.

Rufpreis:
1 000 HUF
15498.

Rufpreis:
1 000 HUF
15499.

Rufpreis:
1 800 HUF
15500.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF