https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere

Zahl der Lose: 418

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Vég István (szerk.): Az erényöv. Magyar Elzevirek. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa. Kiadói kissé viseltes papírkötésben.
16028.

Vég István (szerk.): Az erényöv. Magyar Elzevirek. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa. Kiadói kissé viseltes papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Illyés Gyula: Ki a magyar? Magyarok Könyvtára. Budapest, é.n, MEFHOSZ Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
16029.

Illyés Gyula: Ki a magyar? Magyarok Könyvtára. Budapest, é.n, MEFHOSZ Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Gaal Mózes: A kard és lant hőse. Regényes történet a magyar ifjúság számára. Széchy Gyula rajzaival. Bp., 1898, Franklin-Társulat. Kiadói illusztrált egészávszon kötés, kissé kopottas borítóval.
16030.

Gaal Mózes: A kard és lant hőse. Regényes történet a magyar ifjúság számára. Széchy Gyula rajzaival. Bp., 1898, Franklin-Társulat. Kiadói illusztrált egészávszon kötés, kissé kopottas borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
EUR
,
12,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Kullervó énekei. A finn néphagyomány alapján szerkesztette: Krohn Gyula. Fordította Vikár Béla. Budapest,1908,Hornyánszky Viktor, 143 p. Akseli Gallen-Kallela képeivel, könyvdíszeivel, és címlapjával illusztrálva. Kiadói papírkötés. A borítója foltos, szakadt, viseltes. A lapok foltosak. A lapszélek szakadozottak. A finn népi ének, Kullervo magyar fordítása. Érdekessége, hogy Kullervó története inspirálta J.R.R. Tolkien a maga verziójának a Story of Kullervo megírására.
16031.

Kullervó énekei. A finn néphagyomány alapján szerkesztette: Krohn Gyula. Fordította Vikár Béla. Budapest,1908,Hornyánszky Viktor, 143 p. Akseli Gallen-Kallela képeivel, könyvdíszeivel, és címlapjával illusztrálva. Kiadói papírkötés. A borítója foltos, szakadt, viseltes. A lapok foltosak. A lapszélek szakadozottak. A finn népi ének, Kullervo magyar fordítása. Érdekessége, hogy Kullervó története inspirálta J.R.R. Tolkien a maga verziójának a Story of Kullervo megírására.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
1
Fagyöngy. 1937 karácsony. Budapest, 1937, Révai nyomda. Nyirő József, Makkai Sándor, Tamási Áron, Mécs László, Tormay Cecile, Kosztolányi, Márai és mások novelláival. Bibliofil kiadás, 578. sorszámozott, névre szóló példány. Kiadói halinakötésben, jó állapotban.
16032.

Fagyöngy. 1937 karácsony. Budapest, 1937, Révai nyomda. Nyirő József, Makkai Sándor, Tamási Áron, Mécs László, Tormay Cecile, Kosztolányi, Márai és mások novelláival. Bibliofil kiadás, 578. sorszámozott, névre szóló példány. Kiadói halinakötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
1
Szegő István: Kenyéren és vizen. Bp., 1934, szerzői kiadás (Hungária). 30 p. Kiadói papírkötésben.
16033.

Szegő István: Kenyéren és vizen. Bp., 1934, szerzői kiadás (Hungária). 30 p. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Rózsa Ignác: Brunhuber tanár úr; Somogyi Béla; Pedagógusok Világszövetsége. Bp, 1946, Somogyi Béla Pedagógiai Társaság. 20. Kiadói foltos papírkötésben
16034.

Rózsa Ignác: Brunhuber tanár úr; Somogyi Béla; Pedagógusok Világszövetsége. Bp, 1946, Somogyi Béla Pedagógiai Társaság. 20. Kiadói foltos papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Székely Tibor: Mátyás-tér-Rózsadomb. Budapest, 1932, Singer és Wolfner, 240 p. Kiadói félvászon kötés. A szerző által dedikált! A borítója némileg kopott, foltos. A szennylapon névbejegyzésekkel.
16035.

Székely Tibor: Mátyás-tér-Rózsadomb. Budapest, 1932, Singer és Wolfner, 240 p. Kiadói félvászon kötés. A szerző által dedikált! A borítója némileg kopott, foltos. A szennylapon névbejegyzésekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Balzac, Honoré de: Elveszett illúziók. Bp., 1973, Magyar Helikon. Egészbőr kötésben, jó állapotban.
16036.

Balzac, Honoré de: Elveszett illúziók. Bp., 1973, Magyar Helikon. Egészbőr kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Nyírő József: Isten igájában. Budapest, é.n., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói egészvászon kötés, picit kopott borítóval.
16037.

Nyírő József: Isten igájában. Budapest, é.n., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói egészvászon kötés, picit kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Makai Emil: Poétasors. Budapest, é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, festett lapélekkel. Megviselt állapotban. A borítója foltos, kopott. A könyvből pár lap kijár.
16038.

Makai Emil: Poétasors. Budapest, é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, festett lapélekkel. Megviselt állapotban. A borítója foltos, kopott. A könyvből pár lap kijár.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Smiles-Shramm: A boldogulás útja. A magyar viszonyokhoz alkalmazta Dr. Kárffy Ödön. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Könyvkiadóvállalata, 91 p. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel.
16039.

Smiles-Shramm: A boldogulás útja. A magyar viszonyokhoz alkalmazta Dr. Kárffy Ödön. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Könyvkiadóvállalata, 91 p. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse