Bücher: Andere Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1405809
16124
291
Books: Other
Réthei Prikkel Marian: A magyarság táncai. Budapest, 1985, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kopottas papírkötés. Reprint. 1408325
16125
291
Books: Other
Bródy László: Évek seregszemléje. Budapest, 1941, Libanon Kiadás, 127 p. Kiadói kopottas papírborító. Első kiadás.
1405912
16126
291
Books: Other
Csokonai Vitéz Mihály: A lélek halhatatlansága. Budapest, 1944, Exodus, 45 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
1284155
16127
291
2200
Books: Other
1434441
16128
291
Books: Other
Mikes Kelemen Munkái 2. Törökországi Levelek. Nemzeti Könyvtár. Budapest, 1880, Aigner Lajos. Kiadói egészvászon (Gottermayer N.-féle) kötés, márványozott lapélekkel. Töredék kötet. Jó állapotban.
1291425
16129
291
Books: Other
1511223
16130
291
Books: Other
Móra Ferenc: Ének a búzamezőkről I-II. (Egybe kötve.) Bp., 1944, Révai. Korabeli egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
1368316
16131
291
Books: Other
Kosztolányi Dezső: Édes Anna. Budapest,1943, Révai.
Kiadói félvászon kötés, 264 p. A gerince némileg kopottas, szakadt.
1508711
16132
291
Books: Other
Szabó István Andor: Gondolattöredékek. Bp., é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben, a gerince javított, pár helyen ceruzás bejegyzés.
1508031
16133
291
3400
Books: Other
Magyarország helységnévtára. Bp., 1926, Magyar Királyi Központi Statisztikai Hivatal. Megviselt félvászon kötésben.
1508034
16134
291
Books: Other
Albrecht kir. Herceg et alii: Magyar Sport. Budapest, [1934], Merkantil Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben. 1504740
16135
291
Books: Other
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF