1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Dr. Bartha József: A Magyar Nemzeti Irodalom Története I-II. Budapest, 1910, Szent István Társulat, 397+372 p. Második, javított kiadás. Átkötött egészvászon kötés. A borító kopottas, és a gerince sérült.