Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 91

15124.

Rufpreis:
5 000 HUF
Salamon Ferenc: Magyarország a török hódítás korában. Bp., 1886, Franklin-társulat. Második, javított kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
15125.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
15126.

Rufpreis:
5 000 HUF
A selyemút története. Szerk.: Wang Xuejun. Fordító Hajnal László. h.n., 2016, H.C.L. Ipari és Innovációs Kft. Kiadói papírkötés. Újszerű állapotban.
15127.

Rufpreis:
2 000 HUF
Szakolczai Attila: Gyilkosság különös kegyetlenséggel. A Tóth Ilona és társai per komplex vizsgálata. Disszertációk Budapest Főváros Levéltárából 3. Bp., 2016, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés.
15128.

Rufpreis:
1 800 HUF
Budai-S. Balázs: Kun Páter. A reverendás gyilkos. A nyilas korszak leghírhedtebb alakjának nyomában. h.n., 2016, MPB Hungary. Kiadói papírkötés. Újszerű állapotban.
15129.

Rufpreis:
1 400 HUF
Bertényi Iván: Az Árpád-ház királyai. A nemzeti dinasztiánk három évszázada. Bp., 2009, Officina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói zsugorfóliában.
15130.

Rufpreis:
3 000 HUF
15131.

Rufpreis:
6 000 HUF
Trogmayer Ottó: Crux Aurea Reginae Giselae. (Talányok és bizonyosságok.) Móra Ferenc Múzeum Évkönyve - Studia Archaeologica V. Szeged, 1999, Móra Ferenc Múzeum. Kiadói papírkötés. A szerző Togmayer Ottó (1934-2015) dedikációjával.
15132.

Rufpreis:
1 200 HUF
Kun Miklós: Oroszország válaszúton. Bp., 2013, Akadémia Kiadó. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Újszerű állapotban.
15133.

Rufpreis:
2 000 HUF
15134.

Rufpreis:
2 000 HUF
15135.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF