Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 102
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1555491
10560
293
Ex libris - small-graphics
Révész Kornél (1885-1944): Halotti emléklap , rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 16x10 cm. 1555485
10561
293
Ex libris - small-graphics
Révész Kornél (1885-1944): Újévi üdvözlet , rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 11x8 cm.
1541302
10562
293
Ex libris - small-graphics
Révész Kornél (1885-1944): Szívből gratulál, rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 16x10 cm.
1541306
10563
293
Ex libris - small-graphics
Révész Kornél (1885-1944): Ex libris Schäffer Andor, rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 16x10 cm.
1380125
10564
293
Ex libris - small-graphics
Stanisław Rolicz (1913-1997): Erotikus ex libris. Fametszet, papír, jelzett, / Polish erotic bookplate, wood negraving, signed. 8x11 cm 1453289
10565
293
Ex libris - small-graphics
(Radványi)-Román Károly (1900-1957): Ex libris Soó Rezső Fametszet, papír, jelzett, 20x15 cm 1533923
10566
293
Ex libris - small-graphics
Ladislav Rusek (1927-2012): Mikoláš Aleš (1852-1972), linó, papír, jelzett, számozott (34/60), hátulján feliratozva, 29,5×21 cm
1529841
10567
293
Ex libris - small-graphics
Max Schenke (1891-1957): Erotikus ex libris Bálint Alexander. Rézkarc, papír, jelzett, 11×8 cm 1541710
10568
293
Ex libris - small-graphics
Schorr Tibor (?-?): Erotikus art deco exlibris Vigné Kincs Klára. Klisé, papír, jelzett a klisén, 9×6 cm 1529903
10569
293
Ex libris - small-graphics
Alfred Soder (1880-1957): Ex libris Diamat Izsó. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 13×9 cm
1419271
10570
293
Ex libris - small-graphics
Sólyom Sándor (1943-): Ex libris, karácsony. Linó, papír, jelzett, 11×9 cm
1396303
10571
293
Ex libris - small-graphics
Soerensen, Poul (1896-1969) (?): Ex libris Vagn Glemmensen, linó, papír, jelzett a dúcon, 16,5×13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF