Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 102
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1378277
10584
293
Ex libris - small-graphics
Helfried Weiss (1911-2007): Ex libris Kongres 1972. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 9,5×7 cm
1396239
10585
293
Ex libris - small-graphics
Forsblom, Yngve (1906/1914-1982): Ex libris Olof Storsten, fametszet, jelzett, 13,5×10 cm
1419367
10586
293
Ex libris - small-graphics
Zádor István (1882-1963): Ex libris Stefan Kellner. litográfia, papír, jelzett a nyomaton, 11.5x10 cm
1406876
10587
293
Ex libris - small-graphics
Karl Friedrich Zähringer (1886-1923): Erotikus ex libris, önarckép?, klisé, papír, jelzett a klisén, 6,5×6,5 cm
1464947
10588
293
30000
Ex libris - small-graphics
cca 1900-1940 29 db-os ex libris és kisgrafika gyűjtemény, mind aláírt és különféle motívummal technikával és méretben, sok olvashatatlan, művészek: Bayros, Fingesten, Vannucci, Hadl, Kunst, Joher, stb,
1380099
10589
293
Ex libris - small-graphics
1970 Nemzetközi Ex libris Kongresszus rézkarc / engraving 8x8 cm
1541329
10590
293
Ex libris - small-graphics
1939 Bajor Ágost és Odor Ilonka esküvői üdvözlőkártyája,Rézkarc, papír. Hátoldalán üdvözlő sorokkal 11 x17 cm 1396204
10591
293
Ex libris - small-graphics
Oriol M.Divi jelzéssel: Ex libris Escolania de Montserrat, Biblioteca de musica, fametszet, papír, 11×8 cm
1380124
10592
293
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Ex libris Aime Veedler.. Színes fametszet, papír, jelzett, / Unknown artist, bookplate, wood negraving, signed. 14x17 cm
1396161
10593
293
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Taimi Harkmann. Linó, papír, jelzett, 13x13 cm
1396221
10594
293
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Ex libris K Antonsen. Linó, papír, jelzett, 7x11 cm
1453142
10595
293
2200
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Ex libris, kubista figura. Fametszet, papír, 10×6 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF