10217. 293. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF
0 HUF
Rudnay Gyula (1878-1957): Lovas a pusztában. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, utólagos jelzéssel, 19x15 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván