10233. 293. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
12 000 HUF
0 HUF
Szalóky Sándor (1921-1978): Falusi utca részlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33×46 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván