16081.
293. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
11
Benedek Elek: Nagy magyarok élete II. Nagy Lajos, Hunyadi János, Mátyás Király. Bp., 1905, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói egészvászon kötés, kissé foltos, kissé kopottas állapotban, számos illusztrációval.