16079.
293. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
Benedek Elek: Nagy magyarok élete IV. Bocskay István, Bethlen Gábor, Pázmány Péter, Szenci Molnár Albert, Apáczai Csere János. Bp., 1906, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, az előzéklapon névbejegyzéssel, számos illusztrációval.