16078.
293. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
Benedek Elek: Nagy magyarok élete V. Zrinyi Miklós ( A költő és hadvezér), Thököly Imre. Bp., 1906, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, intézményi bélyegzővel, számos illusztrációval.