16204.
293. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
100 HUF
0,27 EUR, 0,29 USD
Erdélyi Zoltán: Vesztett boldogság. Verses regény. Bp., 1901, Franklin-Társulat. 151 p. 9 t. Korabeli kopottas félvászonkötéseben, a címlapon tulajdonosi bejegyzéssel.