16063.
293. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Erdős Renée: Alkotók. Bp., é. n., Fővárosi Könyv- és Lapkiadó Rt. Aláírt példány. Kissé kopott vászonkötésben, jó állapotban.