16198.
293. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Nyírő József: Isten igájában. Budapest, é.n., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói egészvászon kötés, picit kopott borítóval.