16202.
293. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
100 HUF
Tisza Etelka: Nagy és dicső emberek történetei. I. rész. Budapest, é.n., Légrády. Szecessziós, kiadói félvászon kötésben. Kissé kopottas gerinccel, elszíneződött fedőborítóval.