16065.
293. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Veres Péter: A kelletlen leány. Bp.,1968, Szépirodalmi. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben. Dedikált példány!