16021.
293. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
Vinogradov, [Anatolij]: Paganini. Bp., 1955, Új Magyar Könyvkiadó. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.