1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1901-1941. Budapest, 1942, Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt., Psner Grafikai Műintézet Rt., 350 p. +23 t. Kiadói picit kopott, foltos aranyozott egészvászon kötés.