Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 262
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1562101
10132
294
Neogrády jelzéssel: Ház a mezőn. Olaj, karton, üvegezett keretben, 18×29 cm 1452510
10133
294
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női fej. pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×14 cm
1398474
10134
294
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Fiatalok. Akvarell, papír, jelzett, 29×21 cm
1515141
10135
294
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Szabadban, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 35×38 cm
1515143
10136
294
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Sapkában, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 30×41 cm
1518555
10137
294
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Fiatalság. Akvarell, karton, jelzett, fa keretben, 58×26 cm
1527626
10138
294
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női portré. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 27×19 cm
1527623
10139
294
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Kettesben. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 26×20 cm
1530130
10140
294
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Vörös hajú lány, vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 24×15,5 cm
1530124
10141
294
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Akt virágkehelyben, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 28,5×20 cm
1558394
10142
294
Novák Péter (1961-2015): Séta. Olaj, karton, jelzett, 24×30 cm 1560423
10143
294
Nyergesi jelzéssel: Cserepesvirágok, Filc, papír, 44×30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF