Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 262
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1477500
10156
294
1558463
10157
294
Podolyák Vilmos (1943-): Délutáni séta. Olaj, karton, jelzett, 25×35 cm 1539368
10158
294
Pólya jelzéssel: Modiano. Akvarell-ceruza, papír, 30×22 cm 1366244
10159
294
Prihoda István (1891-1965): Áhítat. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×23 cm 1561166
10160
294
Prihoda István (1891-1956): Krisztus. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 33×24 cm 1559129
10161
294
PTK jelzéssel: Csókolózók, olaj, farost, 44×59 cm 1537724
10162
294
1560551
10163
294
Révész Napsugár (1944- ): Hárman, litográfia, papír, jelzett, számozott (12/15), üvegezett fa keretben, 33,5×19 cm 1535357
10164
294
Rippl-Rónai József (1861-1927): Fenella és Rippl bácsi. Cinkográfia, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 1x21 cm
1547773
10165
294
Rozanits Tibor (1931-): Lángolás. Fametszet, papír, jelzett, 14×19 cm
1538512
10166
294
Rónai jelzéssel: Férfi portré. Pasztell, papír, foltos, üvegezett keretben, 44×34 cm 1306446
10167
294
40000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF