Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 262
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1558382
10168
294
RT jelzéssel: Vitorlás szélmalomnál. Olaj, fa, keretben, 7,5×9,5 cm 1533217
10169
294
Rubint Ávrahám Péter (1958-):Akt háttal. Vegyes technika, karton, jelzett, karton egy sávaban megtört, 156×82cm
1564630
10170
294
Ruzicskay György (1896-1993): Fehér ruhában. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1564626
10171
294
Ruzicskay György (1896-1993): Tízparancsolat. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1564623
10172
294
Ruzicskay György (1896-1993): Hódolat. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1564621
10173
294
Ruzicskay György (1896-1993): Merengés. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1528915
10174
294
Sabol(?) jelzéssel: Városi utca, linómetszet, papír, számozott (1/8), üvegezett fa keretben, 16,5×10,5 cm
1561464
10175
294
Scheiber jelzéssel: Mosolygó francia katona. Olaj, karton, sérült, 47×34 cm 1538575
10176
294
Scheiber jelzéssel: Gitáros. Vegyes technika, karton, üvegezett keretben, 50×40 cm 1560815
10177
294
Somlai Vilma (1938-2007): Erdőrészlet, olaj, farost, hátulján pecséttel jelzett, 34×44 cm 1561670
10178
294
Sostarics Lajos (1896-1968): Óbuda, Szőlő utca, tus, papír, jelzett, 21×29 cm 1561649
10179
294
Sostarics Lajos (1896-1968): Óbuda a szigetről cca 1950. Akvarell, papír, jelzett, 22,5×31 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF