Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 262
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1527608
10193
294
Szeift Béla (1944-2012): Féregirtás. Vegyes technika, papír, jelzett, 29×42 cm
1458716
10194
294
Szeift Béla (1944-2012): Gyalogbéka. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×36 cm
1545397
10195
294
15000
Szeift Béla (1944-2012): Burjánzás. Vegyes technika, papír, jelzett, 29×42 cm
1562457
10196
294
Szelestey László (1939-1991): Falusi utca. Olaj, farost, jelzett, 33×38 cm 1560690
10197
294
Szemethy Imre (1945- ): Migrén. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×11,5 cm 1558690
10198
294
Szentgyörgyi jelzéssel: Kompozíció. Olaj, vászon, 30×24 cm
1564214
10199
294
30000
Szily Géza (1938-): A zsámbéki romtemplom, tojás tempera, vászon, jelzett, keretben, 60×80 cm 1560001
10200
294
Sztelek jelzéssel: Téli házikó. Olaj, karton, sérült, hibás keretben, 35×57 cm
1556985
10201
294
Sztelek jelzéssel: Téli faluhatár. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 33×50 cm
1558402
10202
294
Sztopka Anna (1950-): Virágszedő leány. Olaj, farost, jelzett, 39×29 cm 1558406
10203
294
Sztopka Anna (1950-): Lány a kútnál. Olaj, farost, jelzett, 39×29 cm 1562038
10204
294
180000
Tallós Prohászka István (1896-1974): Vásár. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×73 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF