Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 262
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1562050
10205
294
90000
Tallós Prohászka István (1896-1974): Lovaskocsi nagy teher. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 27×50 cm 1562827
10206
294
Paul Tillmann (?-?): Női portré. Pasztell-ceruza, papír, jelzett, 25×17 cm 1561163
10207
294
Tornyai jelzéssel: Tájkép. tempera, papír, 14×21 cm 1558483
10208
294
Tóth Imre (?-): Érézki tánc. Olaj, farost, jelzett, 40×30 cm 1558488
10209
294
Tóth Imre (?-): Cascina della Fonte. Olaj, farost, jelzett, 30×40 cm 1559148
10210
294
Tóthpál Katalin (1977- ): Portré, akril, farost, 54,5×32 cm
1559149
10211
294
Tóthpál Katalin (1977- ): Görögország, akril, farost, 40,5×60 cm
1543326
10212
294
Túry Mária (1930-1992): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×29 cm
1557285
10213
294
Udvary Pál (1900-1987): Tihany falu. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×28 cm 1557194
10214
294
Vasanits Zoltán (1971- ): AB kompozíció, olaj, farost, jelzett, 30×21 cm
1557193
10215
294
Vasanits Zoltán (1971- ): Tájkép, olaj, farost, jelzett, 30×21 cm
1558141
10216
294
Vass Tamás (1942-1988): Tó part. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett kertben, 34×44 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF