Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 262
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1561481
10217
294
Vaszary jelzéssel: Parkban. Lavírozott tus, papír, üvegezett keretben, 38×43 cm 1556863
10218
294
Vaszary jelzéssel: Család. Olaj, karton, foltos, keretben, 57×38 cm 1558410
10219
294
Várdombi Nagy Krisztián (1976-): Esti fények. Olaj, karton, jelzett, 40×30 cm 1558480
10220
294
Várdombi Nagy Krisztián (1976-): Romantikus esti fények. Olaj, karton, jelzett, 40×30 cm 1455013
10221
294
Vári jelzéssel: Férfi portré. Vegyes technika, farost, 60×50 cm 1558989
10222
294
15000
Véder, Eugene-Louis (1876-1936): Barbizon, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 14,5×20,5 cm 1545429
10223
294
Vincze Győző (1925-2001): Spilt. Tus, papír, jelzett, foltos, 29×40 cm
1495089
10224
294
38000
Vinkler László (1912-1980): Dunakanyar. Vegyes technika, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 50×70 cm
1558628
10225
294
Mihail Volkov (1954-): Tengerpari impresszió. Olaj, vászon, jelzett, 80×60 cm 1562194
10226
294
Vörös jelzéssel: Csendélet Matisse könyvel. Olaj, karton, 72×54 cm 1564395
10227
294
22000
Wágner János (1936-): Női portré. Olaj, vászon, jelzett, 80×60 cm 1514084
10228
294
Weisz Zsuzsa (1925-): Pincegazdaságok. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 15×23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF