Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 262
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1381822
10229
294
32000
1564780
10230
294
Zádor István (1882-1963): Tihanyi kompnál Litográfia, karton, kis gyűrődéssel folttal, jelzett, keretben 29×44 cm
1559143
10231
294
Zámbó jelzéssel: Férfi portré, olaj, farost, 50×40 cm 1560740
10232
294
Zorkóczy jelzéssel: Falu. Vegyes technika, papír, üvegezett sérült keretben, 25×34 cm 1559395
10233
294
Olvashatatlan jelzéssel: Odilon Redon után - Virágok. Olaj, farost, 30x20 cm 1558828
10234
294
Olvashatatlan jelzéssel: Vízió. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14x12 cm
1559392
10235
294
Olvashatatlan jelzéssel: Szerenád. Olaj, farost, 25x20 cm 1538952
10236
294
Olvashatatlan jelzéssel: Törökök Koreában. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 34x40 cm
1512770
10237
294
Olvashatatlan jelzéssel: Föld út. Litográfia, papír, üvegezett keretben, 11×16 cm 1542460
10238
294
Olvashatatlan jelzéssel: Beácskatopolya. Színezett rézkarc, papír, 27×42 cm 1560695
10239
294
15000
Olvashatatlan jelzéssel: Portré 1846, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 23×19 cm
1559966
10241
294
Olvashatatlan jelzéssel: Nő korsóval. Olaj, falemez, sérült, keretben, 54×36 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF