Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 262
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1557280
10242
294
Olvashatatlan jelzéssel: Tó part. Olaj, karton, keretben, 26×35 cm 1557005
10243
294
Olvashatatlan jelzéssel: műEmlék. Színes linó, papír, üvegezett keretben, 27×18 cm 1564555
10244
294
Olvashatatlan jelzéssel: Cigarettázó nő. pasztell, karton, foltos, 61×46 cm 1558700
10245
294
Olvashatatlan jelzéssel: Házak. Olaj, karton, sérült, 42×57 cm 1558624
10246
294
Olvashatatlan jelzéssel: Hegycsúcsok. Olaj, vászon, 40×80 cm 1558388
10247
294
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Olaj, fa, keretben, 10,5×8 cm 1562082
10248
294
Olvashatatlan jelzéssel: Sárga vázás csendélet. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 18×33 cm 1547914
10249
294
Olvashatatlan jelzéssel: Zugligeti villa 1949. Olaj, karton, üvegezett keretben, 24×36 cm
1454525
10250
294
Olvashatatlan jelzéssel: Nyírfák. Pasztell, papír, apró foltokkal, 28×39 cm
1430202
10251
294
1559658
10253
294
Jelzés nélkül: Szentkép tervezet, 2 db. Vegyes technika, papír, 12x7 cm 1559664
10254
294
Jelzés nélkül: Absztrakt. Vegyes technika, papír, 27x21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF