Poster

Zahl der Lose: 31

Bernard Naudin,(1876-1946): I. világháborús katonai propaganda plakát. Lithográfia, papír. Jelzett a kövön. Egy-két kissebb szakadással. / Bernard Naudin, (1876-1946): Emprunt de la défense nationale. French patriot military poster. Lithography, paper, Signed on the stone. Slightly torn at the edges. 80x110 cm
12972.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
1914-1915 Elemi népiskolai szemléltető falikép sorozat 4 db nagyméretű litografált plakátja: Budavár visszafoglalása a törököktől, Rákóczit vezérlő fejedelemmé választják, Asztrik püspök átadja Szent Istvánnak a koronát, A Magyar Tudományos Akadémia megalapítása. Jelzettek, vegyes minőségben 62x90
12973.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
1935 Hungária primulák magyar virágok plakátja. 21x28 cm
12974.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
1947 A Szegedi Állami Nemzeti Színház Szent-Ivánéji álom előadásának nagyméretű plakátja, kis szakadásokkal, hajtott, 98x68 cm
12975.

Rufpreis:
1 600 HUF
1947 A Szegedi Állami Nemzeti Színház műsorának plakátja, hajtott, 49x35 cm
12976.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1960 Totózzon - Sokat nyerhet! plakát paszpartuban, sérült, javított. 23x16 cm.
12977.

cca 1960 "Totózzon - Sokat nyerhet!" plakát paszpartuban, sérült, javított. 23x16 cm.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Mohrlüder Vilmos (1899-1993): Nemzetközi CACIB kutyakiállítás 1967. Plakát, litográfia, jelzett, hajtott, kis szakadással, 82x56
12978.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
1968 Előzzük meg a baleseteket - vasúti baleset-megelőzési tábla, 47x32 cm
12979.

1968 "Előzzük meg a baleseteket" - vasúti baleset-megelőzési tábla, 47x32 cm

Rufpreis:
1 800 HUF
1969 Wiener Eisrevue plakát, nagyméretű ofszet plakát, hajtott, 83x59 cm / 1969 Wiener Eisrevue poster, ofset, folded
12980.

Rufpreis:
6 000 HUF
1969 Moszkvai jégcirkusz, nagyméretű ofszet plakát, hajtott, 69x49 cm
12981.

Rufpreis:
6 000 HUF
1969 Piros Tibor (1922-): Moszkvai jégcirkusz, nagyméretű ofszet plakát, hajtott, 68x47 cm
12982.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,14
38,24
1970 Makinpot (Mockinpott) úr, Peter Weiss színdarab plakátja, ofszet, jelzett, hajtott 67x47 cm
12983.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF